6/03/2008

2008 Teknoloji ve Tasarım Şenliği Hakkındaki Yorumlarınız Neler?


Bu Okulda yaptığımız ikinci şenlik, şenliğimiz nasıl geçti eleştirilerinizi görüş ve önerilerinizi buradan bizimle paylaşabilirsiniz.

21 yorum:

Celal dedi ki...

Geçen seneye göre kıyasladığımızda daha profosyoneldi. Yarışma şenliğe ayrı bir hava kattı. Düzen ve kurgu kuşağı bölümümüz vardı. Teknolojik haberler ilginç icatlarve İnternet sitemizin tanıtımı www.ttdersi.itgo.com vardı.

Adsız dedi ki...

Ebru Can: özellikle düzen kuşağındaki ürünlerimizi küçük çocuklar daha çok sevdi.

Adsız dedi ki...

Ebru Can: Yarışmacıların akrabalarından çok fazla destek geldi. Biraz yanlı davrandılar gibi..

Adsız dedi ki...

Gurbet Özlen: Öğretmenimizin ürünlerini çok beğendiler onları tanıttım özellikle kurbağa tutma makinasını, rüzgar gülünü beğendiler..

Adsız dedi ki...

Sait Demirhas: Yarışmada birinci oldum herkes çok beğendi projemi isteyen herkese bu projemden üretip satabilirim..

Adsız dedi ki...

Nurettin ERDOĞAN: Kapıda gelenleri karşılıyordum misafirlerimiz çıkarken çok güzel olmuş diye çıkıyorlardı. İlköğretim birinci kademeden gelen küçük kardeşlerimiz çok hevesliydi çıkmak istemediler sergiden ve onlar için güzel bir örnek oluşturduk yeni şeyler gördüler.

Adsız dedi ki...

Sinan ERDOĞAN: Öğretmenimizin ürünlerini tanıttım özellikle icatlar kutusu ve tekneyi çok beğendiler. Biraz büyüğünden yapılsaydı daha iyi olurdu dediler

Adsız dedi ki...

Ceylan KURT: Bu projem kurgu kuşağında derece aldı. Şenliktede çok beğenildi bazıları ilk açtığımda korktu (masaj yapan toka)

Adsız dedi ki...

şenlik güzel olmuş ögrencilerin ve katılan insanların ilgiyle incelemişler bulundugunuz ortamda böyle bir şenlik yapmanız çok güzel imkansızlık içinde imkan saglamak teknoloji tasarım ögretmeni celal öngüne ve diger öğretmenlere teşekkür ederim çoçuklarımız sizlere emanet
yıl boyunca verdiğiniz emeklerin meyvesini aldığınızı düşünüyorum teşekkürler

Adsız dedi ki...

Ayşe Güzel: Gelen misafirler karıştırıcımı çok beğendi özellikle çayırda otlakta kullanışlı olur dediler.

Adsız dedi ki...

Ceylan Can: Şenliğe bayanlar daha çok gelseydi yarışmada ilk üçe girebilirdim. Çünkü bayanlar tasarımımı çok beğendi. Yine de üretebilmek mutluluk verici bir şey..

Adsız dedi ki...

Ayşe Güzel: velilerimizden katılım geçen seneye göre fazla oldu toplam 26 kişi geldi ve yarışmacılara puan verdi ama köyde işlerin yoğun olduğu bir günde şenlik yaptığımız için katılım az olmuş olabilir.

Adsız dedi ki...

Nurdagül Kurt: Benim tasarımım da kadınlara yönelik (yüz temizleme) idi. Bayan öğretmenlerimiz beğendi.

Adsız dedi ki...

Nurdagül Kurt: Şenlik ten bir gün önce elektrikler gitti ve şenliktede elektrik yoktu. Şenlikte fon müziği çalsaydı güzel olurdu. Öğretmenimiz internet sitemizi labtop ta gösterdi.

ayşe dedi ki...

AYŞE DOĞAN ögrenciler için güzel bir faliyet hayatın içinde olmaları bir şeyler yapmaları çok güzel eminimki dahada güzel düşünceler vardır Aslında insanlara imkan verilse onların içinde ne cevherler vardır ögrencilerinizi önemseyerek yaptıkları şeylere deger vererek bir şenlik yaptıgınız için teşekkür ederim Onlar eminimki resimlerini ve icatlarını bilgisayar ekranında gördüklerinde ne kadar çok sevinmişlerdir belkide şimdiden gelecek seneki icatlarını düşünmeye başlamışlardır bile öğrencilerinizede teşekkür ediyorum iyi bir gözlemci oldukları için başarılarının devamını diliyorum

Adsız dedi ki...

Rabia Kurt: Gelen misafirlerimiz eserlerimiz hakkında olumsuz eleştirilerde fazla bulunmadı. Çoğu yapıcı eleştirilerde bulundu. Ayrıca kız öğrencilerin daha yaratıcı olduğunu düşünüyorum.

Adsız dedi ki...

Nesrin Sarıyıldız: Şenliğimize gelen misafirlerimiz tasarımlarımızın bu köy şartları için dizayn edildiğini ve hepsininde güzel olduğunu söyledi.

Adsız dedi ki...

Habibe Demirhas: Ürettiğimiz ürünler mutlaka bir veya birkaç kişinin ihtiyacını karşılıyor ve bir işe yarıyor. Bu ürünlerin üretildiği bir fabrika veya en azından bir atölye yapabilsek çok zengin olabiliriz.

ayşe dedi ki...

AYŞE DOĞAN Bir yerde hareketlilik varsa güzel şeyler vardır bütün okulların böyle şenlikler yapmalarını diliyorum bizde varız dediniz yola çıktınız başlamak bitirmenin yarısıdır öğrencileri topluma ve kendilerine olan güvenlerini birdaha kazandırdınız tebrik ederim

figen dedi ki...

ben figen hoca bu kadar imkansızlıklara rağmen ortaya konulan ürünler gurur verici... hem öğretmeni hemde öğretcileri emekleri sebebiyle tebrik ederim...kolay gelsin

figen dedi ki...

ben figen hoca bu kadar imkansızlıklara rağmen ortaya konulan ürünler gurur verici... hem öğretmeni hemde öğretcileri emekleri sebebiyle tebrik ederim...kolay gelsin